Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Sri Lanki

Sri Lanka to miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia. Co roku przybywa w tamtym miejscu coraz to więcej osób poszukując ciekawych doznań. Dlaczego Sri Lanka to tak fenomenalne miejsce? Co należy załatwić z dokumentów przed ? W szczególności – skąd wziąć wizę?

Sri Lanka – rewelacyjne miejsce

Sri Lanka nade wszystko zachwyca różnorodnością krajobrazu. Odkryjemy tam niesamowite dziewicze plaże z palmami, górskie szczyty nasycone dżunglą, preria z safari, wybrzeża do nurkowania. Do tego dochodzą serdeczni ludzie i , ciepła temperatura.

Wiza na Sri Lankę


Co potrzeba załatwić przed zaplanowaniem podróży? Generalnie należy posiadać wizę. Całe szczęście nie jest wszak ona niezwykle droga ani kłopotliwa do pozyskania, lecz trzeba ją mieć. W jaki sposób można ją nabyć?

na lotnisku


Praktycznie istnieje możliwość zdobyć taką wizę na lotnisku. Ogólnie jednak raz, że jest ona droższa, bo kosztuje 35 dolarów za 30 dni, dwa – gdy tylko wysiądziemy na lotnisku to do okienka wizowego zaskoczy nas nas ogromna wręcz kolejka.

Sri Lanka wiza internetowa

Niezaprzeczalnie bardziej jest atrakcyjne wybrać e wizę. Na czym to polega? Otóż odwiedzamy stronę internetową ETA i wybieramy wizę, której wymagamy. W następnej kolejności wypełniamy formularz, który jest dostępny w większości europejskich języków, oprócz polskiego. trzeba sfinansować wizę za pomocą karty kredytowej. Podsumowując należy odczekać kilka godzin, niekiedy 2-3 dni i otrzymujemy numer naszej wizy. Powinno się wydrukować to potwierdzenie wizy z jej numerem i wykazać na lotnisku w odpowiednim okienku. Taka wiza na 30 dni kosztuje 30 dolarów.

Wiza Sri Lanka internetowa – z pośrednikiem


Co tymczasem uczynić, jeżeli nie znamy tak wystarczająco innych języków, jeśli boimy się, że coś niedbale wypełnimy? A więc dobrym sposobem jest wybór pośrednika wizowego. W tej chwili trzeba będzie tylko wysłać właściwą opłatę i również osobiste dane osobowe i inni wypełnią za nas wniosek i zajmą się wszelkimi formalnościami. To stanowczo wygodne i komfortowe rozwiązanie, przede wszystkim jeśli pierwszy raz załatwiamy taką wizę.

Dowiedz się więcej:
Sri lanka visa application.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *