Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Nowoczesna oraz w pełni profesjonalna gastronomia szczyci się dysponowaniem wysokiej jakości mebli gastronomicznych oraz sprzętu kuchennego.

Nie ulega wątpliwości, iż środkiem każdego pomieszczenia gastronomicznego jest kuchnia, jaka powinna być przede wszystkim efektywna, czysta a także przestronna. Zachowanie schludności, w szczególności w pomieszczeniu kuchennym jest uzależnione od rodzaju mebli — wyposażenie wykonane ze stali nierdzewnej można niezwykle łatwo wysprzątać, a co najważniejsze zachować w schludności przez dłuższy czas.

Meble do gastronomii ze stali nierdzewnejBez wątpienia, stal nierdzewna znalazławykorzystanie w wielu dziedzinach życia – robione są z niej meble nierdzewne do gastronomii, wysokiej jakości wyposażenie kuchenne, sztućce, tace do serwowania potraw, wózki przewożące gotowe dania, regały a także półki, chłodnie, blaty stoły, zlewy, krzesła oraz wiele innych produktów.
Meble nierdzewne do gastronomii cechują się dużą odpornością na urazy mechaniczne, specjalnie utwardzona stal jest bardzo wytrzymała nawet na przypadkowe rozlanie płynów o kwaśnym albo zasadowym odczynie.

Zalety mebli ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to również gustowny design – gładka, połyskująca nawierzchnia nie chłonie plam, nie odbarwia się, a także nie wywołuje alergii u pracujących na niej osób.
Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej posiadają także wartościową zaletę – charakteryzuje je duża czystość wykorzystywania, co oznacza, iż na starannie zmytym blacie nie będą rozprzestrzeniać się chorobotwórcze mikroorganizmy.

Spośród innych zalet można wymienić:
– nadzwyczaj długi czas wykorzystywania bez straty dla powierzchni,
– możliwość oddania modułów ze stali nierdzewnej do recyklingu,
– duży komfort używania,
– schludny design,
– wytrzymałość na wysokie i bardzo niskie temperatury,
– w przeciwieństwie do drewna nie posiada porów jakie mogłyby się stać poniekąd domem dla różnego rodzaju insektów,
i mnóstwo innych.Pielęgnacja mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej jest bardzo łatwa – trzeba czyścić je miękką szmatką z dodatkiem ogólnodostępnych środków kuchennych, używanych do mycia naczyń lub porządkowania wnętrza szafek kuchennych. Po czyszczeniu detergentem nawierzchnię należy dokładnie spłukać czystą wodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *