Wieczór panieński

To już obyczaj, iż ostatni wieczór przed ważnym wydarzeniem w życiu, którym bez wątpliwości jest zawarcie związku małżeńskiego, kobiety i mężczyźni spędzają na szalonej zabawie. To tego typu chwila oddechu przed związaniem się na stałe z tym jedynym/tą jedyną. Słowo „szalony” jest tu użyte nie dosłownie, w końcu chodzi o wyśmienitą zabawę i pozytywne „pożegnanie wolności”, jak często nazywają to organizatorzy i uczestnicy takich zabaw.
W damskim gronie niesłychanie modne są wieczory panieńskie w klubach, gdzie jedną z atrakcji jest striptiz męski katowice . Kiedyś traktowany z wielką dozą nieufności lub wyraźnie wyśmiewany, ten sposób zarabiania pieniędzy przez mężczyzn stał się niesłychanie popularny w dzisiejszych czasach. W końcu mamy równouprawnienie, skoro tylko faceci oglądają striptizerki, dlaczego kobiety nie miałyby oglądać ciekawych męskich ciałek. Wieczór panieński kojarzy się z zwieńczeniem pewnego etapu w życiu i traktowany jest jak ostatnie szaleństwo przed poważnym życiem, więc też panie nader często decydują się na taką formę jego spędzenia.


Kluby z męskim striptizem zatrudniają okazałych, urodziwych i pewnych siebie młodych mężczyzn ażeby zabawiali kobiety, jakie w ten sposób przyjemnie spędzają czas. Młode Panie tuż przed zamążpójściem są już odpowiednio wyuczone przez starsze koleżanki, jakie w sposób przerysowany lub zupełnie uroczysty opisują uroki życia małżeńskiego. Młodość musi się wyszaleć, jak to powiadają, przeto Dziewczęta z zapałem organizują wieczory panieńskie w klubach z męskim striptizem. Taka forma spędzania ostatniego wieczoru jako kobieta niezamężna ma także swoje ograniczenia, wynikające choćby z zasad panujących w takich lokalach. Flirtować można, jakkolwiek kontakty cielesne są zabronione. Chodzi o rozrywkę i o iluzję, iż wszystko można, istnieje nawet niepisana maksyma mówiąca, że to, co wydarzyło się na wieczorze panieńskim nie liczy się w ostatecznym rozrachunku i wręcz nie mówi się o tym późniejszemu współmałżonkowi.
Popularność takiego typu wieczorów panieńskich wiąże się także z tym, że człowiek potrzebuje zapewnienia o swojej atrakcyjności, a męski striptizer patrzący z podziwem na młodą dziewczyne na pewno tego typu uczucie dostarcza. Dla wielu dziewczyn to nadzwyczaj przyjemne pożegnanie panieństwa.

Źródło: striptiz męski katowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *